כל הקטגוריות

עלינו

בית> עלינו

אודות

  Jiesheng Hardware (JeaSnn) היא יצרנית מקצועית של חלקי עיבוד CNC מדויקים בהתאמה אישית, פירי דיוק, ברגים ואומים מותאמים אישיתעם יותר מ-20 שנות ניסיון.


  המפעל שלנו ממוקם בבסיס ייצור סיני - דונגגוואן. התמקדנו בתכנון, ייצור ומכירה של חלקי מתכת מדויקים כדי לספק שירות חד פעמי ללקוחותינו. אנו יכולים לספק ללקוחות עיצוב מוצר מושלם ולפתח תוכניות ייצור יעילות ואיכותיות עם הטכנאים המקצועיים שלנו.


  כיום, אנו בעיקר מתכננים, מפתחים ומייצרים חלקי חילוף חומרה מדויקים לציוד בטיחות, תאורה חכמה, מכשור רפואי, מדפסת תלת מימד, נתב CNC, ציוד חשמלי, ציוד מכונות ותעשיות אחרות.

  שיתפנו פעולה עם המותגים הבאים במישרין ובעקיפין: ABB, שניידר, סימנס, אריקסון, GE-Healthcare, Honeywell, Philips, Haas, Mazak וכו'.


  Jiesheng Hardware (JeaSnn)עומד בקפדנות ב-ISO9001: 2015מערכת ניהול איכות. הצגנו יותר מ-100 סטים של מכונות מתקדמות, כגון מכונות כרסום CNC (Citizen), מרכזי עיבוד CNC, מכונות מחרטות CNC, מכונות מחרטות אוטומטיות מדויקות ומכונות ברגים. הקיבולת ללא תחרות שלנו מבטיחה שהחלקים שלך נשלחים בזמן, בכל פעם מחדש.

  הסובלנות של המוצרים יכולה להגיע ל-+/-0.001 מ"מ. יש לנו את מכונת מדידת הקואורדינטות של Mitutoyo היפנית, ספקטרוגרף, מקרנים 2.5, מכונת סינון לייזר, מיקרוסקופ, מכונת קשיות, מכונת מומנט, מד חספוס, מד גובה וציוד בדיקה מיובא אחר ברמת דיוק גבוהה.

   

  על פי משוב הלקוחות, גיליון הניקוד של שיתוף הפעולה עם הלקוחות ודוח בדיקת הלקוחות של Jiesheng Hardware ו-500 החברות המובילות בעולם MSA, Haas, Flex, Siemens ושניידר בחמש השנים האחרונות מ-2012 עד 2021, הסטטיסטיקה מראה ששביעות רצון הלקוחות שלנו הוא 99%, כך שחומרת Jiesheng בטוחה מאוד לעזור לך לעמוד בדרישות של סובלנות דיוק, אריזה מותאמת אישית ושירותים מותאמים אישית בחלקי מתכת מותאמים אישית.


  מה הופך את Jiesheng Hardware(JeaSnn) לספק מהימן כזה עבור יצרנים מתקדמים.

  1.JeaSnn מספקים שירות ייצור OEM ODM מלא, מהרעיון הראשוני ועד למסירה

  2. נפחים גמישים, החל מייצור אצווה קטן ועד ייצור המוני.

  3. דגימות מוכנות תוך 30 דקות בלבד

  4. חלקים בעלי דיוק גבוה עם סובלנות ב-000 אינצ'ים.

  5. אנו מציעים שירותי עיבוד CNC בסובלנות הדוקה.

  6. התאמת וקטורי גישה לגיאומטריה מורכבת מכל זווית.

  עיבוד שבבי 7.3 צירים, עיבוד שבבי 4 צירים, עיבוד שבבי 5 צירים, עיבוד שבבי מדויק

  8. חלקים מורכבים עם ריבוי פעולות המטופלות במערך אחד.

  לַחֲזוֹר